Готель Stara Fara

Основні зручності

  • Wi-Fi

  • Заняття спортом

  • Харчування/ Напої

  • Паління заборонено

  • Домашні тварини

Розташування

    На відстані приблизно 10 хвилин їзди машиною від Готель Stara Fara Chrzin є декілька цікавих туристичних місць, зокрема sfinga. Мініготель має парковку на території.

    На відстані 4.6 км від готелю розташована така пам'ятка, як Замок Вельтруси. Це помешкання розташоване недалеко від автобусної зупинки Uhy.

    Номери Stara Fara мають патіо і письмовий стіл.

    Розпочати день можна зі сніданку "шведський стіл".

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 20:00
    Реєстрація виїзду: з 06:00 до 11:00

    Варіанти номерів у Готель Stara Fara Chrzin

    Номери Stara Fara мають патіо і письмовий стіл.

    Заїзд:
    Виїзд:
    Гості
    2 гостя

    Дорослі:

    2

    Діти:

    0
    Готель Stara Fara Chrzin Ліжка фото Готель Stara Fara Chrzin Ліжка фото Готель Stara Fara Chrzin Ліжка фото Готель Stara Fara Chrzin Екстер'єр фото Готель Stara Fara Chrzin Екстер'єр фото
    Чотиримісний номер

    Розмір: 15 м²

    Тип ліжка: 4 Односпальні ліжка

    Детальніше +
    Апартаменти з двома спальнями

    Розмір: 35 м²

    Тип ліжка: 2 Односпальні ліжка

    Детальніше +
    Номер з двома односпальними ліжками

    Розмір: 12 м²

    Тип ліжка: 2 Односпальні ліжка

    Детальніше +
    Тримісний номер

    Тип ліжка: 3 Односпальні ліжка

    Детальніше +

    Розташування Готель Stara Fara Chrzin

    Визначні місця
    Хороші ресторани
    Транспорт

    Відгуки гостей про Готель Stara Fara Chrzin

    Тут ви можете знайти перевірені відгуки, опубліковані нашими користувачами на цьому сайті

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.

    Відгук не надіслано.

    Спробуйте ще раз.

    Часті питання

    • У Готель Stara Fara можна розміщувати домашніх тварин?
      Гості можуть зупинитися в Готель Stara Fara разом зі своїми домашніми тваринами.
    Дякуємо, що підписалися
    Валюта
    • USD Долар США
    • EUR Євро
    • GBP Фунт стерлінгів
    • AUD Австралійський долар
    • CAD Канадський долар
    • BRL Бразильський реал
    • CNY Китайський юань
    • CZK Чеська крона
    • DKK Данська крона
    • HKD Гонконзький долар
    • ILS Ізраїльський новий шекель
    • JPY Японська єна
    • MYR Малайзійський рингіт
    • NZD Новозеландський долар
    • NOK Норвезька крона
    • PLN Польський злотий
    • RON Румунський лей
    • RUB Російський рубль
    • SAR Саудівський ріал
    • SGD Сінгапурський долар
    • ZAR Південноафриканський ранд
    • KRW Південнокорейська вона
    • SEK Шведська крона
    • CHF Швейцарський франк
    • TRY Турецька ліра
    • UAH Українська гривня
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Тайський бат
    Виберіть мову
    Перегляньте найкращі доступні тарифи
    Введіть дати, щоб побачити ціни
    Заїзд:
    Виїзд:
    Гості
    2 гостя

    Дорослі:

    2

    Діти:

    0
    Готель Stara Fara Chrzin